Архивы рубрики ‘Uncategorized’

ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ ПО ВУЛ. КОРЧАГІНА

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вул. Гоголя закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів.

16.01.21 року у зв”язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з водопостачання з 10.00 год. до 17.00 год. в будинках та закладах по вулицях Богушевича, Гоголя, Гребінки, Батюка та прилеглих до них. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ ПО ВУЛ. НЕЗАЛЕЖНОСТІ

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вул. Незалежності закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

15.01.21 року у зв”язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з водопостачання з 10.00 год. до 17.00 год. в будинку № 30 по вулиці Незалежності, приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

Ліквідація пориву мережі теплопостачаня на територіі підприємства

ЗВЕРНЕННЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ДО ВИКОНАВЦІВ ПОСЛУГ – ЗНАЧНО СКОРОТИТЬ ЧАС ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ!

Останнім часом в соціальній мережі фейсбук можна зустріти публікації- скарги на якість води від населення міста  Ніжина. Не винятком стала і публікація від 11.01.2021 року на сторінці   п. Андрія. В ній житель міста розмістив відео ,в  якому  йдеться про те, що «за адресою :   вул. Шевченнко, 99Г – біжить з крану вода брудна, а влада міста […]

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вул. Генерала Корчагіна закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

08.01.21року та 09.01.21 року у зв”язку з аварійною ситуацією та проведенням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з водопостачанням в будинках № 7, 9 по вулиці Генерала Корчагіна, та будинках по вул. Геологів, Водопостачання буде здійснюватися 08.01.21 року з 21 год. до 21.30 год., 09.01.21 року з 07 год. до 08 год., а з 09 год. по […]