Архивы за месяц Березень, 2018

До відома споживачів!

Ремонтні роботи, які проводилися  в приватному секторі на ділянці водопроводу від перехрестя    вулиць Шевченка — Синяківська до  перехрестя вулиць Синяківська — Рокосовського закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

30 березня 2018 р. внаслідок аварії на водопровідній мережі можливі перебої з водопостачанням в приватному секторі від перехрестя    вулиць Шевченка – Синяківська до  перехрестя вулиць Синяківська – Рокосовського .  Орієнтовний час виконання ремонтних робіт з 16 год. до 21 год. Після закінчення ремонтних робіт водопостачання буде здійснюватися в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності. Адміністрація

До відома спoживачів!

Ремонтні роботи, які проводилися  по вул. Об»їжда -Чехова, Об»їжда-Корчагіна закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

29 березня 2018 р. внаслідок аварії на водопровідній мережі можливі перебої з водопостачанням по вул. Об”їжда -Чехова, Об”їжда-Корчагіна .  Орієнтовний час виконання ремонтних робіт з 16 год. до 21 год. Після закінчення ремонтних робіт водопостачання буде здійснюватися в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності. Адміністрація

До відома споживачів!

Ремонтні роботи, які проводилися на розі вулиць Шевченка – Корчагіна  закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

29 березня 2018 р. внаслідок аварії на водопровідній мережі на розі вул. Шевченка-         вул. Корчагіна можливі перебої з водопостачанням.  Орієнтовний час виконання ремонтних робіт з 14 год. до 18 год. Після закінчення ремонтних робіт водопостачання буде здійснюватися в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

Ремонотні роботи в мікрорайоні Академіка Амосова закінчені. Водопостачання здійснюєтьсяв нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів

28 березня 2018 р. внаслідок аварії на водопровідній мережі можливі перебої з водопостачанням в мікрорайоні Академіка Амосова.  Орієнтовний час виконання ремонтних робіт з 11 год. до 15 год. Після закінчення ремонтних робіт водопостачання буде здійснюватися в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності. Адміністрація

До відома споживачів!

Звертаємо увагу, що відповідно до законодавства показники водомірів холодної води фіксуються і повідомляються споживачем до абонентського відділу підприємства щомісяця в кінці. Споживач, який має субсидію і не передає показники втрачає її в місяці непередання!!! Телефони абонентського відділу:2-34-86, 7-19-26, 2-51-76, 0967094554 (для показників).

До уваги споживачів!

КП «НУВКГ» повідомляє, що відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» який набрав чинності з 02.08.2017р. № 2119-VIII в діючих з 01.12.2017р. тарифах на послуги  водопостачання та водовідведення не враховані витрати на періодичну повірку квартирних засобів обліку холодної води (в т.ч. вартість робіт з розпломбування, демонтаж, монтаж та опломбування). Тому всі […]