Архивы за месяц Липень, 2019

До уваги споживачів!!!

В зв’язку з ремонтними роботами по вул. Московській та Братів Зосим можливі перебої в постачанні води з 9-00 до 16-00 29.07.2019 року.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ КП “НУВКГ”!

На сайті КП “НУВКГ”  відкрито сервіс “Особистий кабінет”  На сьогоднішній день сервіс працює у тестовому режимі. За допомогою онлайн-сервісу споживачі водопостачання та водовідведення мають можливість переглядати особисті дані та дані проживаючих, відомості по рахунку, оплати, подавати показники лічильників води. Для користування сервісом “Особистий кабінет” споживач має здійснити реєстрацію. Для цього необхідно: Знати свій особовий рахунок […]

До відома мешканців будинку вул. Липіврізька, 55-а

До відома мешканців будинку вул. Незалежності, 30

До відома мешканців будинку вул. Незалежності, 21/3

До відома мешканців будинку вул. Геологів, 19-а

До відома мешканців будинку пров. Інститутський, 8

До відома споживачів!

05.07.19 р. в зв”язку з аварійною ситуацією можливе тимчасове припинення водопостачання на ділянці водопроводу по вул. Широкомагерській – від перехрестя вул. Московської – Широкомагерської до вул. Чернігівської. Орієнтовний час виконання робіт з 16 год. до 20 год. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

До відома споживачів!

02.07.19 р. в зв”язку з аварійною ситуацією можливе тимчасове припинення водопостачання на ділянці водопроводу по вул. Об”їжджій – від вулиці Генерала Корчагіна до ЗОШ № 15 включно, вул. Геологів, 19. Орієнтовний час виконання робіт з 23 год. до 06 год. 03.07.19 р. Приносимо вибачення за незручності.