Архіви за місяць Квітень, 2020

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вул. Шевченка закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

22.04.2020 р. у зв’язку з аварійною ситуацією та проведенням ремонтних робіт можливі тимчасові перебої з водопостачанням в будинках № 88, 92, 92А, 92Б, 128 по вул. Шевченка з 09-00 до 17-00. Прохання віднестися з розумінням та приносимо вибачення за незручності.

КП «НУВКГ» НАГАДУЄ: КАНАЛІЗАЦІЯ — НЕ СМІТНИК!

Працівники ВОДОКАНАЛУ постійно ліквідовують затори  каналізації, які утворюються внаслідок  засмічення побутовим та будівельним сміттям. Подібні дії призводять до вкрай негативних наслідків не лише для надійної та безперебійної системи водовідведення, а й для екології міста в цілому. На їх усунення витрачається чимало часу та матеріальних ресурсів. Крім того, виникають прориви у мережах, внаслідок чого відбувається витік […]

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вул. Євлашівська закінчені. Приносимо вибаченя за незручності.

До відома споживачів!

У зв”язку з поривом водопровідної мережі 17.04.20 р. можливі перебої з водопостачанням по вул. Євлашівська. Орієнтовний час виконання робіт з 09 год. до 17 год. Просимо віднестися з розумінням та приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів

Ремонтні роботи на розі вулиць Овдіївська-Коцюбинського закінені. Приносимо вибачення за незручності.

КП “НУВКГ” НЕ ПРИПИНЯЄ ВИКОНАННЯ АВАРІЙНИХ ТА ПЛАНОВИХ РЕМОНТНИХ РОБІТ

ПРОВЕДЕННЯ ЗАМІНИ КОМПЛЕКСУ ЗАСУВОК НА ВОДОПРОВІДНІЙ МЕРЕЖІ НА РОЗІ ВУЛ. КОЦЮБИНСЬКОГО – ВУЛ. ОВДІЇВСЬКА.

До відома споживачів!

15.04.20 р. – 16.04.20 р. у зв’язку з ремонтними роботами, заміні на водопровідній мережі, комплексу засувок, можливі та перебої з водопостачанням по вулицям Овдіївська, Коцюбинського, Л. Чайкіної, Тухачевського, Чернишеського, Челюскіна, пров. Таборний, Володимирська, Каталеївська, Пісочна, Трушівська і прилеглі до них. Прохання віднестися з розумінням, зробити певний запас води та приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

Проведення ремонтнтх робіт по вул. Коцюбинського, які були заплановані на 14.04.20 р. – 15.04.20 р. відкладається в зв”язку з складними погодніми умовами. Про дату і час початку проведення робіт споживачів будуть повідомлено додатково.

До відома сподивачів!

09.04.2020 р. з 23 год. до 02 год. (в нічний час) 10.04.20 р. у зв’язку з ремонтними роботами на тепловому пункті № 6 можливі перебої з водопостачанням в багатоповерхових будинках будинку по вул. 3-й мікрорайон. Прохання віднестися з розумінням та приносимо вибачення за незручності.