Архивы за месяц Листопад, 2020

До відома споживачів.

Ремонтні роботи по вул. А. Амосова закінчені закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Не забувайте передавати показники лічильників!

КП «НУВКГ» звертає увагу споживачів, що показники приладів обліку води, як і раніше, приймаються з 05 числа по кінець місяця. Нагадуємо про необхідність вчасно передавати показники лічильників не тільки холодного, але й гарячого водопостачання. Передача показників лічильників води –  обов’язок споживача. Прийом показників лічильників води закінчується в останній день місяця, оскільки, відповідно до законодавства, розрахунковим періодом для […]

До відома споживачів!

26.11.20 року у зв‘язку з завершенням ремонтних робіт – в будинках № 2, 2а та кафе «ЕДЕМ» по вулиці Академіка Амосова можливе тимчасове припинення водопостачання з 15.30 год. до 16.30 год. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

Ліквідація аварії по вул. А. Амосова

До відома споживачів!

24.11.20 року у зв‘язку з поривом водопровідної мережі та ліквідацією аварійної ситуації водопостачання в будинках № 2, 2а та кафе «ЕДЕМ» по вулиці Академіка Амосова буде здійснюватися з 19. 00 год. до 21. 00 год. та 25.11.20 р. з 6.00 год. до 7.30 год. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

До відома споживачів!

21.11.20 року у зв‘язку з аварійною ситуацією та проведенням ремонтних робіт можливі перебої з водопостачанням у приватних будинках та будинках # 43, 45, 47, 49, 51, 53,55 по вул. Богуна, пров. Шкільному. Орієнтовний час закінчення робіт 20. 00 год. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вул. Б. Хмельницького закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

20.11.20 року у зв‘язку з поривом водповідної мережі та ліквідацією аварійної ситуації  можливі перебої з водопостачання в будинках № 12, 18 по вулиці Б. Хмельницького. Орієнтовний час закінчення робіт 19.00 год. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

ЛІКВІДАЦІЯ АВАРІЇ. М-Н “МАГЕРКИ”

До відома споживачів!

Ремонтні роботи в м-ні “Магерки” закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.