Архивы за месяц Січень, 2021

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вул. Прилуцькій закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Будьмо відповідальними господарями!

Мало хто візьметься спростовувати твердження про те, що сьогодні зливова каналізація і її різновид – дренажна (вона ж водовідвідна) канава – це невід’ємна частина всього благоустрою ділянки, який найбільшою мірою схильний до затоплення під час дощів або сходу талих вод. Власне кажучи, будь-яка дренажна канава – це спеціальне поглиблення в землі, облаштоване вздовж дороги або […]

До відома споживачів!

29.01.21року у зв”язку з аварійною ситуацією та проведенням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з водопостачанням по вул. Прилуцька будинок 168 та АЗС. Орієнтовний час виконання робіт з 14-30 год. до 17 год. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

Виконані ремонтні роботи по вул. Генерала Корчагіна

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вул. Генерала Корчагіна закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

28.01.21року у зв”язку з аварійною ситуацією та проведенням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з водопостачанням в будинках № 5,7, 9 по вулиці Генерала Корчагіна, будинках № 31, 33, 52, 54 по вул. Незалежності та ЦТП-4. Орієнтовний час виконання робіт з 09 год. до 17 год. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

РЕМОНТНІ РОБОТИ ПО ВУЛ. НОСІВСЬКИЙ ШЛЯХ

ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ ПО ВУЛ. КОРЧАГІНА

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вул. Гоголя закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів.

16.01.21 року у зв”язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з водопостачання з 10.00 год. до 17.00 год. в будинках та закладах по вулицях Богушевича, Гоголя, Гребінки, Батюка та прилеглих до них. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.