Архивы за месяц Лютий, 2021

ВИКОНАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ РОБІТ З НАГЛЯДУ ЗА ЗОВНІШНІМ СТАНОМ ВОДОПРОВІДНИХ КОЛОДЯЗІВ.

До відома споживачів

Ремонтні роботи по вул. Московській закінчені. Роботи виконувалися без відключення споживачів.

До відома споживачів

19.02.21 року у зв”язку з аварійною ситуацією та проведенням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з водопостачанням у будинку # 72 та приватних будинках, в районі Сервісного центру МВС, по вул. Московській, приватних будинках по вулиці та Борзнянський Шлях. Орієнтовний час виконання робіт з 10 год. до 17 год. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

Щодо уникнення неприємностей із замерзання водопровідних мереж

Внаслідок сильного похолодання на гарячу лінію КП «НУВКГ» почали надходити звернення щодо замерзання водопроводів.     Найкращим способом уникнення таких проблем є їх попередження. Для цього потрібно провести роботи по утепленню водопровідних мереж, приладів обліку та колодязів, задля запобігання їх замерзанню та пошкодженню. Про це йдеться і в пунктах 14.3, 15.2 «Правилах користування системами централізованого комунального […]

До відома споживачів!

Водопостачання в 3-му мікрорайоні відновлено. Перепрошуємо за незручності.

До відома споживачів!

10.02.21 року у зв”язку з ліквідацією пориву  на водогоні в 3-му мікрорайоні – буде відсутнє водопостачання до 12 год. Перепрошуємо за незручності та просимо віднестися з розумінням.

До уваги користувачів сервісу “Особистий кабінет”!

  Оновились дані по нарахуваннях та оплаті за послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення за січень 2021 року! Запрошуємо абонентів “КП НУВКГ” до реєстрації в сервісі “Особистий кабінет” та використання можливостей сервісу: – перегляд особистих даних та даних проживаючих; – нарахування по рахунку та формування рахунку (квитанції) на оплату; – надходження оплат; – подачі показників […]

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вул. Незалежності закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

07.02. 2021 р. у зв”язку з аварійною ситуацією та проведенням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з водопостачанням у будинках # 40, 40а по вул. Незалежності, приватних будинках по вулицях Нафтофиків, П. Прокоповича, Афганців, Арвата та прилеглих до них. Орієнтовний час виконання робіт з 09 год. до 17 год. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

До відома споживачів!

Аварійно – відновлювані роботи по вул. Журавській закінчені. Водопостачання в будинках по вул. Березанській, Московській, Редькінській здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.