Архивы за месяц Березень, 2021

До відома споживачів!

01.04.21 року у зв”язку з  проведенням ремонтних робіт можливі перебої з водопостачанням у будинках № 6а по вул. Редькінській та вул. № 8Б по вул. Березанській. Орієнтовний час виконання робіт з 09 год. до 17 год. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

Ремонт водопровідного колодязя по пл. Гоголя

До відома мешканців та гостей міста!

«КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» повідомляє, що згідно закону України «Про забезпечення санітарного  та епідеміологічного благополуччя населення» відповідно до плану-графіку   з 05 КВІТНЯ 2021 року по 26 КВІТНЯ  2021 року буде проводитись промивка водопровідних мереж, в зв’язку з чим можливе погіршення якості води, пониження тиску в мережі та розливи в місцях промивання. Звертаємо Вашу увагу, […]

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ!

Звертаємо Вашу увагу, що на даний момент для населення тарифи на централізоване водопостачання та водовідвдення не змінюються.

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вулиці Ніжинозерській закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

18.03.21 року у зв”язку з аварійною ситуацією та проведенням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з водопостачанням у будинках по вул. Ніжинозерська та вул. Чехова Орієнтовний час виконання робіт з 07 год. до 17 год. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вулиці Шевченка закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

16.03.21 року у зв”язку з аварійною ситуацією та проведенням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з водопостачанням у багатоверхових будинках № 1,3 по вул. Генерала Корчагіна, № 96, 96б, 104, корп. 1,2,3, 112а, корп. 2,3, 114а, корп. 1,2,3,4, 116, 118, 120, 126, 130, 130А, ДНЗ -15 “Росинка” по вул Шевченка. Орієнтовний час виконання робіт з 08 год. до […]

РЕМОНТ ВОДОПРОВІДНОГО КОЛОДЯЗЯ ПО ВУЛ. МОСКОВСЬКІЙ

До відома споживачів!

Ремонтні роботи по вулиці Московській закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.