Архіви за місяць Червень, 2021

До відома споживачів

Ремонтні роботи в м-ні “Гуньки” закінчені. Водопостачання здійнюється у звичному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів

Ремонтні роботи по вул. Євлашівській закінчені. Водопостачання здійнюється у звичному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

30.06.21 року у зв”язку з  проведенням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з водопостачанням на території мікрорайону “Гуньки”. Орієнтовний час закінчення виконання робіт 16 год. 00 хв. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

До відома споживачів!

30.06.21 року у зв”язку з  проведенням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з водопостачанням по вул. Євлашівська. Орієнтовний час закінчення виконання робіт 16 год. 00 хв. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

Проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог до поливу присадибних ділянок

ЛІКВІДАЦІЯ ЗАТОРУ КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ ПО ВУЛ. НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Шановні споживачі!

Через аварійні відключення електричної енергії на території міста Ніжина, пов’язані з підвищеною температурою повітря, відбувається знеструмлення підвищувальних насосних станцій водостачання, які забезпечують тиск води, переважно для багатоповерхових будинків міста (вище 3-го поверху) та приватних будинків у віддалених районах. У зв’язку з цим можливе падіння тиску холодної води (до повної зупинки водопостачання). Після відновлення живлення насосів […]

До відома споживачів!

23.06.21 року у зв”язку з  проведенням ремонтних робіт на центральному водозаборі ВНС “Червона Гребля” можливі перебої з водопостачанням на території мікрорайонів “Круча” “Магерки”, “Фрунзівка”. Орієнтовний час закінчення виконання робіт 18 год. 00 хв. Приносимо вибачення за незручності та просимо віднестися з розумінням.

Працівники підприємства були щеплені вакциною BioNTech/Pfizer для захисту від COVID-19.