До відома споживачів!

                          Оплачуйте послуги водопостачання вчасно…

Як відомо, питна вода – один з самих цінних  природніх ресурсів, які існують на нашій планеті.  В нашому місті водопостачанням для населення та підприємств займається КП «НУВКГ»,  в народі «міськводоканал». Звичайно, як і в кожного підприємства, тим більше державного чи комунального завжди існують проблеми. З теперішніми погодними катаклізмами, застарілими трубами дуже часто бувають пориви, аварії, інші неприємності, внаслідок яких  споживачі залишаються без води. Для нормального функціонування підприємства звичайно потрібні кошти, яких не вистачає. Однією з найболючіших проблем підприємства в фінансовій сфері є заборгованість споживачів. З тих чи інших причин деякі з них систематично не сплачують за послуги водопостачання та водовідведення. Ці причини різні, починаючи просто  з халатного відношення до цього питання, забудькуватості або ж  думок, щодо безкарності несплати за надані послуги водопостачання та водовідведення. Адміністрація КП « НУВКГ» доводить до відома  населення план роботи з боржниками у 2018 році:

              На чотири найближчі місяці розроблений графік відключень боржників. Вже в вересні-жовтні 2018 року планується тимчасово припинити надання послуг водовідведення 20 боржникам. Хотілось би нагадати, що за повторне підключення прийдеться заплатити 631 грн. та всю суму боргу. До кінця вересня 2018 року до суду планується подати  15 заяв про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги з боржників, що  призведе до  додаткових фінансових витрат споживачів, які мають заборгованість. Станом на 01 вересня 2018 року в провадженні Державної виконавчої служби вже перебуває 91 виконавче провадження  на загальну суму 285 704 грн. 36 коп.

Адміністрація КП « НУВКГ»  рекомендує споживачам, які мають заборгованість розрахуватися з нею до 01 жовтня 2018  року або з’явитися до абонентського відділу підприємства для вирішення питання щодо реструктуризація боргів, щоб не створити собі зайві фінансові проблеми.

КП «НУВКГ» висловлює слова вдячності   громадянам, які своєчасно сплачують за спожиті послуги водопостачання та водовідведення.

За інформацією щодо розрахунків або заборгованості звертайтесь до абонентського відділу  підприємства за адресою:вул. Козача, 5 або за тел. 2-34-86,                           2-51-76,  а у разі виявлення поривів на водопровідних чи каналізаційних мережах прохання повідомляти за телефонами 7-19-50, 0681519819.

                                                                        Адміністрація КП «НУВКГ»

                                               

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.