ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ!

Шановні споживачі! КП «НУВКГ»  інформує, що правила призначення житлової субсидії залишаються незмінними, але змінюється алгоритм її виплати.

З 1 січня 2019 року Урядом запроваджено монетизацію житлових субсидій громадянам. Це означає, що адресну допомогу на погашення витрат з житлово-комунальних послуг можна буде отримати готівкою.

Тим, хто звернувся по субсидію вперше, гроші будуть надходити на персональний обліковий запис в АТ «Ощадбанк». Якщо в банку не відкрито поточний рахунок, кошти можна отримати, пред`явивши паспорт.

Пенсіонерам житлова субсидія виплачується через Пенсійний фонд одночасно з пенсією. Ті, хто отримує виплати через інші банки, зможуть зняти свою субсидію у банкоматі цього банку. Всім, хто не має пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить «Укрпошта».

Житлова субсидія за січень 2019 року буде перерахована на рахунки управителів багатоквартирного будинку,  ОСББ/ЖБК та виконавців комунальних послуг, а з лютого 2019 року субсидія буде перераховуватись у готівковій формі, про що одержувачу надсилається персональне повідомлення на адресу домогосподарства.

Громадяни, які отримують  житлову субсидію у готівковій формі, повинні сплачувати суму, вказану в квитанції за комунальні послуги, в повному обсязі. У разі несплати надаваних послуг протягом двох місяців  розглядатиметься питання щодо припинення надання субсидії.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.