Нові тарифи

Станом на сьогоднішній день діючі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення покривають підприємству витрати на подачу питної води до зовнішнього зрізу будинку, водовідведення без використання внутрішньобудинкових мереж.
Однак, зазначені тарифи не містять витрат, які пов’язані з нарахуванням, обліком та збором платежів споживачів цих послуг, а також витрат на проведення планових періодичних повірок, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, розпломбування та опломбування. На виконання вимог Закону України від 24.06.2004 р. №1875-IV «Про житлово-комунальні послуги» (із змінами) Кабінетом Міністрів України постановою від 1 жовтня 2014 р № 532 внесено зміни до постанови КМУ від 1 червня 2011 р.№ 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», а саме – доповнено її «Порядком формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)».
Згідно вище вказаної постанови КП «НУВКГ» » виконано розрахунки тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) , які були затверджені постановою НКРЕКП № 138 від 04.02.16 р.

З 01 квітня 2016 року буде встановлений новий тариф на послуги водопостачання та водовідведення ( з використання внутрішньобудинкових систем) для фізичних та юридичних осіб, які знаходяться у багатоповерховому будинку:

  • 1м3 централізованого водопостачання – 5,59 грн. (з ПДВ)
  • 1м3 централізованого водовідведення – 8,73грн. ( з ПДВ)

Для інших категорій споживачів та мешканців приватних одноквартирних будинків діють тарифи, впроваджені з 01.01.2016 р. (з ПДВ):

  • 1м3 централізованого водопостачання – 5,20 грн. (з ПДВ)
  • 1м3 централізованого водовідведення – 8,17 грн. ( з ПДВ)

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.