До уваги абонентів!!!

             КП “Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства” забезпечує цілодобово  централізованим водопостачанням та водовідведенням близько  60 тис мешканців міста Ніжина Чернігівської області. 

           Згідно  Закону України «Про ринок електричної енергії» підприємство уклало договори на постачання та розподіл електричної енергії на 2019 рік через систему «PROZORO» з ВАТ «Чернігівобленерго» та ПАТ «Чернігів Енера».
       За умовами договорів підприємство  сплачує за заявлену електроенергію наперед, подекадно,  починаючи  з 25 числа місяця  що передує розрахунковому, тоді як оплата за воду надходить в наступному місяці за розрахунковим  і виникає касовий розрив у півтора місяці.

            Запуск  1 липня 2019 року оптового ринку електричної енергії призвів до   стрімкого  зростання вартості електричної енергії.   

            Із введенням 1 травня 2019 року в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги», заблокована можливість перегляду (коригування) тарифів на комунальні послуги (Законом передбачається можливість застосування нових тарифів на комунальні послуги лише після того, як споживачі протягом року визначаться з моделлю договірних відносин надання послуг).

         А отже, підприємство водопостачання та водовідведення не має можливість компенсувати збитки від зростання вартості енергоносія через механізм приведення тарифів до економічно обґрунтованих Це відчутно вдарило по підприємству , в структурі тарифу якого частка затрат на електроенергію сягає 35%, призведе до неплатежів уже в наступному місяці і, відповідно, до нерозрахунків з постачальниками,  діяльність стане збитковою і призведе до фінансового колапсу підприємства і виникнення загрози подачі води за графіком.

      В зв’язку з цим, звертаємося до споживачів, віднестися з розуміння та сплатити в серпні авансовий платіж, який буде зазначений в платіжному документі.

 
 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.