До відома споживачів!

У цей непростий час комунальне підприємство «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства продовжує безперебійно постачати у Ваші домівки  питну воду, приймати та очищувати стоки. Тим паче, що у боротьбі з коронавірусною інфекцією медики радять частіше мити руки з милом, що ефективно запобігає розповсюдженню віруса.

Наше підприємство має безперервний виробничий технологічний процес. На сьогодні усі підрозділи працюють у штатному режимі. У нинішній епідеміологічній обстановці ми не можемо допустити ніяких збоїв. Але на забезпечення усіх процесів з підготовки питної води, очищення стоків, ремонту мереж та обслуговування обладнання потрібні кошти, єдиним джерелом яких є платежі населення за комунальні послуги.

Тому, якщо КП «НУВКГ» не отримуватиме грошей, які зазвичай ніжинці щомісяця сплачують, підприємству буде вкрай складно надавати якісні та вчасні послуги з водопостачання та водовідведення, які завжди – і особливо в умовах нинішньої ситуації – є життєво необхідними для усіх мешканців міста!

Для того, аби оплатити послуги, не потрібно виходити з дому та наражати себе на небезпеку! Це можна зробити дистанційно: через мобільні додатки банківських установ або за допомогою банківської картки через сайт відповідного банку;

Звертаємося до молодого покоління допомагати людям похилого віку здійснювати оплату за надані послуги водопостачання та водовідведення онлайн.

Закликаємо вас у цій нелегкій ситуації бути відповідальними, адже від вашого платежу залежить безперебійне водопостачання та водовідведення!

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.