Вибір моделі організації договірних відносин з надання послуг водопостачання та водовідведення

У зв’язку зі змінами у діючому законодавстві України, зокрема набуттям чинності Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 №690, сторонам відносин у сфері водопостачання та водовідведення необхідно привести договірні відносини з надання послуг з водопостачання та водовідведення у відповідність до вимог цих нормативних актів.

Відповідно до пункту 4 розділу VI Закону України «Про житлово-комунальні послуги»співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком не пізніш як протягом одного року з дня введення в дію цього Закону (тобто до 01.05.2020) зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг.

Постановою КМУ від 05.07.2019 №690 затверджено форми типових договорів, які регулюють відносини між підприємствами централізованого водопостачання і водовідведення та споживачами.

Пропонуємо Вам обрати варіант моделі договірних відносин на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення до Вашого житлового будинку.

Норми законодавства передбачають, що за будь-якою моделлю договірних відносин, укладення договору потребує прийняття співвласниками будинку рішення, яке приймається у встановленому законодавством порядку та оформляється протоколом загальних зборів.

Детально про нові моделі договірних відносин на сайті Міністерства розвитку громад та територій України за посиланням (з назвою «Нові моделі організації договірних відносин у сфері комунальних послуг – роз’яснення Мінрегіону» та адресою: http://new.minregion.gov.ua/press/news/pro-novi-modeli-organizacziyi-dogovirn/?fbclid=IwAR2DKmEnEY5-DEVhjVA06mwQT1DXzqL6_BPYP0KuY1XVtym9XNFynj0sOxs).

З метою приведення договірних відносин до вимог законодавства, ПРОСИМО надати до ВОДОКАНАДУ протокол загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про вибір моделі договірних відносин з виконавцем послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.