ЗВЕРНЕННЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ДО ВИКОНАВЦІВ ПОСЛУГ – ЗНАЧНО СКОРОТИТЬ ЧАС ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ!

Останнім часом в соціальній мережі фейсбук можна зустріти публікації- скарги на якість води від населення міста  Ніжина. Не винятком стала і публікація від 11.01.2021 року на сторінці   п. Андрія. В ній житель міста розмістив відео ,в  якому  йдеться про те, що «за адресою :   вул. Шевченнко, 99Г – біжить з крану вода брудна, а влада міста не реагує і не робить нічого для покращення життя громадян».

З цією проблемою стикався, напевно, кожен. Особливо після відключень водопостачання з тих чи інших причин. Питання у причинах цієї масової проблеми та варіантах їх вирішення. Проблема “іржавої” води знаходиться з двох сторін будинку:

– Всередині будинку джерелом забруднення є труби системи водопостачання, які обслуговуються управляючими компаніями, ОСББ або ЖБК. Причина – поганий технічний стан цих труб та відсутність регулярних промивок системи.

– Зовні будинку. Це вже зона відповідальності водоканалів. Сама проблема криється все в тому ж технічному стані труб та технології забору і транспортування води.

 Для уточнення інформації у п.Андрія , представники КП «НУВКГ» під постом розмістили  прохання : «п. Андрій ***** Доброго дня, надайте будь-ласка контактний номер телефону та конкретніше адресу – диспечеру КП “НУВКГ” тел. 0681519819, щоб для з’ясування ситуації могла зараз виїхати комісія з представників водоканалу та управляючої компанії. Дякуємо за розуміння.»

Проте ,ніякої відповіді ми не отримали , але вдалося зв’язатися по телефону ,який був розміщений на особистій сторінці в фейсбук.

В ході телефонної розмови вияснилось ,що відео скинула знайома,що дійсно проживає за даною адресою в м. Ніжині . Також з’ясувалося ,що проводились ремонтні роботи в квартирі , воду перекривали …а після закінчення робіт – ситуація ,що зображена на відео. Контактний номер телефону знайомої скаржник надавати відмовився, проте ,вказав номер її квартири та номер квартири, де можна взяти ключі, щоб потрапити в підвал. Також уточнив ,що вода в квартирі знайомої – чиста. А через короткий час після розмови – видалив публікацію з своєї сторінки.

 На момент телефонної розмови,  вже виїхала створена комісія  в складі представників   КП«НУВКГ» та управляючої компанії «СЕЗ», яка обслуговує даний будинок, адже це проблема комплексна.

Було зроблено по квартирний обхід мешканців, в ході якого з’ясувалося, що вода чиста та скарги на якість води – відсутні. Було обстежено підвал будинку на предмет справності системи внутрішньо будинкової мережі. Аварійних ситуацій з пошкодження зовнішніх мереж водопостачання та аварійних відключень електроенергії в цьому районі не було.

З чого зроблено висновок – причиною зміни якості води – було самовільне відключення води в будинку ,для проведення поточного ремонту,оскільки ніяких інших  зовнішніх і внутрішніх факторів причини появи такої проблеми – не виявлено .

Випадок в будинку по вул. Шевченко, 99 Г- показовий.

Проблему та незручності собі та сусідам створили самі мешканці, а потім ,ще й висвітлили для обговорення в мережі. Проте, наслідком такої безвідповідальності є :

– незручності для сусідів,

– виїзд комісії фахівців,для з’ясування причин виникнення проблеми,щоб знайти шляхи її вирішення,а як наслідок, неоправдані затрати часу ,паливно-мастильних матеріалів- що суттєво впливає на тариф надання послуг водопостачання.

Повірте, ми не намагаємося щось приховувати чи, тим більше, ігнорувати, адже розуміємо – якість води може вплинути на здоров’я людини і не в наших інтересах нести відповідальність через це.

 Якщо з кранів у вашій квартирі потекла каламутна чи кольорова вода або з’явився сторонній запах, зверніться до диспетчерської КП «НУВКГ»  телефоном – 0681519819, 7-19-50 (цілодобово) чи за контактними телефонами Вашої управляючої компанії.

Спеціалісти відреагують на Ваше звернення. Звичайно, якщо скарг буде багато, фахівці не обов’язково братимуть пробу саме у вашій квартирі, достатньо буде проби від сусідів , але вони обіцяють не залишити ваше звернення без уваги.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.