У Ніжині поступово компенсують витрати за кооперативні водогони

У Ніжині поступово компенсують витрати за водогони, збудовані за власні кошти жителів. Рішенням виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 24 листопада затверджено списки жителів цих вулиць: Мічуріна, Лучицького, 2-га Садова, Полковника Розумовського, Пушкіна, Гайдамацька, Радужна, Кармелюка, Прилуцька, Пустовгара, провулок 1-й луговий.
“Програма не діяла з 2013 року — останні 3 роки кошти не виділялися, виплати не здійснювалися”, – було раніше наголошено міським гоовою Анатолієм Лінніком.
«На 2016 рік з бюджету міста було виділено 300 тис. грн. З них вже виплачено компенсацій на 140 грн. Лишилося – 160. Ці кошти до кінця року мають бути виплачені. На 2017 рік заплановано 368 тис. грн. Їх має вистачити, аби повністю закрити компенсацію,” – зазначила заступник начальника УЖКГ та Б Світлана Сіренко.
Нагадаємо, рішенням дванадцятої сесії міської ради, 85 кооперативних мереж водопостачання, загальною протяжністю — 34 км. 865 м., було передано на баланс комунального підприємства «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.