Налагодили полив квітучого розарію в Ніжині

Два дні тому сайт «УН» розповів про розарій на вулиці Станіслава Прощенка (колишня вул. Московська), який вже не один рік милує око ніжинців. Цей зелений куточок дуже полюбляють і діти, і дорослі: тут встановлені лавки, дитячі гойдалки.

А під час цвітіння троянд цей куточок стає місцем «паломництва» ніжинців і гостей міста.

Працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» роблять все можливе, щоб він виглядав привабливо та охайно. Але кілька років існувала проблема, яка потребувала вирішення. Йшлося про полив рослин.

У попередні роки комунальників виручала поливальна машина. Але цього було замало: спрагла земля потребувала чимало вологи. Раніше вони брали воду з мережі, до якої був підключений фонтан на території розарію. Але фонтан вже не працює, вентиль перекрито.

Минулого четверга, під час інспектування міста, комунальники акцентували увагу Ніжинського міського голови Олександра Кодоли на питанні стаціонарного поливу «зелених зон». Олександр Михайлович попросив керівників комунальних служб об’єднатися і – за можливості – вирішити дану проблему. Журналіст «УН» запитала у керівника Ніжинського водоканалу Олександра Марсова, чи можна наразі відновити полив розарію. Олександр Михайлович пообіцяв зустрітися з керівником комунального підприємства «Служба Єдиного Замовника» Владиславом Корманом і побувати на місці, щоб оцінити обстановку.15 червня ця зустріч відбулася. До неї також долучився представник КП «ВУКГ» Олександр Павлюк.

Результатом зустрічі стала приємна новина: спільними зусиллями комунальних служб Ніжина проблему з поливом квіткового раю на вул. Станіслава Прощенка вирішено!

Винаходити велосипед, зі слів О. Марсова, не довелося: працівники КП «ВУКГ» користуватимуться попередньою системою поливу, довелося лише зробити іншу врізку до водогону. Даний технічний нюанс жодним чином не впливатиме на показники рахунків водопостачання жителів багатоповерхівок, що знаходяться поруч з розарієм. Лічильник води на даній ділянці водогону вже встановлено. Як і хто платитиме, вирішать між собою комунальні служби.

Вчора, 16 червня, хід поливальних робіт протестували начальник водоканалу Олександр Марсов, начальник відділу водопостачання водоканалу Володимир Будиський, начальник КП «СЕЗ» Владислав Корман і фахівець з ландшафтного дизайну КП «ВУКГ» Наталія Довгаль.30-метрового шлангу, який знаходиться у користуванні КП «ВУКГ, вистачить на те, що охопити всю територію розарію. Тиск води нормальний.

Поливатимуть квіти і дерева за необхідності. Найближчим часом буде вирішено питання з поливом «зелених зон» у сквері Гоголя.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

https://www.uezd.com.ua/kvitkovyy-ray-u-nizhyni-bilshe…/

Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.