Шахраї представляються працівниками Ніжинського водоканалу

Такий інцидент стався цієї суботи в Ніжині. До жінки у двері подзвонили двоє чоловіків і представилися працівниками Ніжинського водоканалу. Але жінка відмовилась відчинити двері й зателефонувала до КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства». Це дуже правильний вчинок! Виявилось, що це були зовсім не наші працівники.

Закликаємо всіх ніжинців і гостів міста бути обачними, адже навіть війна не спиняє шахраїв. Всі працівники Ніжинського водоканалу мають відповідні посвідчення і мають пред’явити його на вашу вимогу. Також слюсарі-сантехніки та інші працівники водоканалу не приходять без попередньої домовленості й вашої заяви.

По домівках можуть без попередження ходити лише наші контролери, які також мають при собі відповідні посвідчення.

Просимо жителів міста Ніжин бути обачними! Не пускайте до помешкання невідомих, що представляються працівниками водоканалу, перевіряйте наявність посвідчення КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства». Також ви завжди можете зателефонувати на диспетчерську водоканалу за номером 068-151-98-19 і дізнатися правдиву інформацію.

Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.