До відома споживачів!

Відповідно до аб. 2 п. 14 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21 липня 2005 р. зі змінами (далі Правила) показання квартирних засобів обліку знімаються споживачем щомісяця в кінці.
Згідно з п. 18 Правил розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць. Оплата послуг здійснюється до 20-го числа місяця, що слідує за розрахунковим.
18 серпня 2017 року до вказаної вище постанови Кабінетом міністрів України були прийняті зміни, згідно з якими підприємства водопровідно-каналізаційного господарства (водоканали) відтепер мають право у разі не фіксації показників водомірів споживачем, здійснювати нарахування згідно встановлених нормативів споживання води або розрахункові метри кубічні.
Тому наголошуємо на дотриманні норм законодавства, своєчасної фіксації показників лічильників води та оплати послуг водопостачання та водовідведення. Споживачам, які не фіксують показники водомірів у вересні будуть нараховані розрахункові метри кубічні.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.