Отримали два потужні генератори

Два потужні генератори надійшли до Ніжина. Завдяки співдії Чернігівської обласної військової адміністрації та Ніжинської міської влади посилюється енергонезалежність критичної інфраструктури міста. Джерела резервного живлення слугуватимуть для безперебійного водопостачання та водовідведення у випадку пошкодження об’єктів критичної інфраструктури.

Така підтримка критичної інфраструктури нашого міста стала можливою завдяки сприянню Координаційного центру ЄС з реагування на надзвичайні ситуації (ERCC). Основний донор постачання генераторів – Уряд Нідерландів.

«Підприємствам критичної інфраструктури міста потрібно спрогнозувати різну модель своєї роботи в цей нелегкий час. На щастя в Ніжині сьогодні немає аварійних відключень електропостачання. Однак, зважаючи на ракетні обстріли по території України, варто бути готовим до будь-якого сценарію та забезпечити життєдіяльність в будь-яких непередбачуваних умовах. Це суттєва підтримка для критичної інфраструктури громади Ніжина. Крім того, варто зважати на доручення Президента країни, який наголосив, що вже маємо готуватися на наступного опалювального сезону», – зазначив міський голова Олександр Кодола.

Ніжинська міська рада

Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.