Повідомляйте показники вчасно!

Всім споживачам, зокрема і отримувачам пільг та субсидій необхідно вчасно передавати показники засобів обліку.
У зв’язку з набранням чинності Порядку «Проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 8-1 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 року № 256, та взаємодії учасників таких розрахунків» затвердженого наказом Міністерства фінансів України №1 від 04.01.2018 р., змінився порядок відшкодування пільг і субсидій.
З 01.01.2018 р. перерахування коштів субвенцій на відшкодування пільг та субсидій здійснюється в межах фактичних обсягів споживання послуг, але не більше обсягу, призначеного за нормативами.
Звертаємо увагу споживачів послуг, які мають пільги, субсидії та проводять розрахунки за послуги централізованого водопостачання і водовідведення за показниками приладів обліку, що відшкодування проводитимуться тільки за фактично спожиту воду.
Якщо споживач не надав показники лічильників і, відповідно, у звітному місяці не було нарахувань, за цей період відшкодування пільг та субсидій не буде. В подальшому проведення перерахунку у зв’язку з відсутністю об’ємів споживання послуг не передбачено.
Слід наголосити, що споживачі мають надавати фактичні показники лічильників вчасно –  до кінця кожного місяця.  Зробити це можна особисто в абонентському відділі, телефоном,  так і через сайт підприємства.
Дотримуючись термінів подачі показників лічильників, споживачі матимуть змогу отримувати квитанції на оплату з правильними нарахуваннями та вчасно скористатися своїми  субсидіями та пільгами.

Контактні дані:
2-34-86, 2-51-76 (для отримання довідок і повідомлення показників)

Сайт підприємства: nizhyn-vodokanal.org.ua, 0967094554, 7-19-26 ( тільки для показників)

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.